Hloubení příkopů, úprava vodních toků

hloubeni-prikopu01

Hloubení příkopů provádíme pomocí traktorbagru  s různými druhy lopat. Dle situace je možné využít také auto s hydraulickou rukou s různými pracovními agregáty (např. hydraulický drapák). Hydraulickou ruku je vhodné použít především v případě, je-li třeba delšího či hlubšího dosahu pracovní části stroje.

V rámci služeb provádíme hloubení a čištění příkopů u cest, hloubení nádrží, obnovu a čištění koryt struh a potoků, čištění menších rybníků od naplavenin apod.

  • Koryta potoků a struh čistíme traktorbagrem se svahovou lžící. Veškerá práce je prováděna s cílem neporušit ráz okolní krajiny toku. Tyto práce je vhodné vykonávat za sucha nebo v době, kdy je země na povrchu tak zmrzlá, že se zemní stroje neboří.
  • Na hloubení příkopů a vodních nádrží využíváme traktorbagr Caterpillar a manipulátor Manitou. Vytěženou zeminu přepravujeme nákladními vozy 4x4. Veškeré práce provádíme dle přání zákazníka a s maximální ohleduplností na ráz krajiny.
  • Na čištění rybníků je vhodné využít Iveco s hydraulickou rukou a to především pro dosah ramene do boku až 12,5 m a do hloubky až 10 m. Pracovní částí je hydraulický drapák s břity, tím se velmi dobře manipuluje se sypkým a polotekutým materiálem. Vytěžený materiál je možné nakládat na samostatné auto, nebo lze využít kontejner umístěný přímo na autě s hydraulickou rukou.

 

Dostupnost

Hloubení příkopů, vodních nádrží a obnovu koryt potoků a struh provádíme po celé České republice, zejména však ve východních a středních Čechách nebo našem hlavním městě Praze.

  • v Královéhradeckém kraji - okolí města Hradec Králové, Hořice, Jičín, Nová Paka, Chlumec nad Cidlinou, Nechanice, Nový Bydžov, Kopidlno, Vysoké Veselí, Ostroměř, Lázně Bělohrad, Miletín
  • v Pardubickém kraji - Pardubice, Lázně Bohdaneč, Přelouč, Chvaletice
  • ve Středočeském kraji - Kolín, Poděbrady, Nymburk, Týnec nad Labem, Velký Osek, Kutná Hora, Městec Králové, Dymokury, Žiželice,
  • v hlavním městě - Praha

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 774 753 295, prostřednictvím e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo využijte
formulář pro nezávaznou poptávku
níže.


Nezávazná poptávka (dotaz):

Jméno a příjmení: *
Napište prosím své jméno.
E-mail: *
Napište prosím Váš e-mail
Telefon: *
Prosím vyplňte telefonní číslo.
Text zprávy: *
Napište prosím Vaši zprávu.

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné. Zpracování výkazu výměr je zpoplatněno.