Pokládka inženýrských sítí - kanalizace, voda, drenáže

Zabýváme se malými a středními zakázkami v oblasti staveb kanalizace, vodovodů, stavebních přípojek, celkově pokládkou inženýrských sítí.

Stavby inženýrských sítí a přípojek k rodinným domům provádíme buď na klíč, nebo formou dodávek jednotlivých prací – např.: bagrování výkopů, zahrnování výkopů, - celkově jen zemní práce. Zabezpečujeme i dovoz písku, odvoz přebytečné zeminy.

Zabezpečujeme také stavby inženýrských sítí a přípojek rodinných domů jako stavební práce na klíč.

V tomto případě zákazníkovi odpadá starost s koordinací jednotlivých fází prací a zabezpečování stavebních strojů, stavebního materiálu a jednotlivých řemeslníků tak, aby na sebe práce navazovaly, probíhala průběžná kontrola jednotlivých částí stavby a dílčích dodávek, tím se zabezpečila celková kvalita, rychlost a efektivita stavebních a zemních prací.

Při stavbě kanalizací, vodovodu a jiných inženýrských sítí a přípojek používáme kvalitní zemní stroje s proškolenou obsluhou.

Zabýváme se také stavbou, pokládkou a opravou drenáží pro odvodnění pozemků a polí.

Pro dobrou užitnou kvalitu pole a pozemku je funkční a správná drenáž velice důležitá, zabraňuje podmáčení, čímž je pole a pozemek dostupnější a zmenšuje erozi půdy, což má velký vliv na bonitu půdy.

 

inzenyrske-site01 thumb_tn_Pokldka_in._st_vetn_izolac

 

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 774 753 295, prostřednictvím e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo využijte
formulář pro nezávaznou poptávku
níže.


Nezávazná poptávka (dotaz):

Jméno a příjmení: *
Napište prosím své jméno.
E-mail: *
Napište prosím Váš e-mail
Telefon: *
Prosím vyplňte telefonní číslo.
Text zprávy: *
Napište prosím Vaši zprávu.

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné. Zpracování výkazu výměr je zpoplatněno.